Has Çelik Eşya Hakkımızda

Has çelik çelik dolap imalatına 1991 yılında İstanbul / Kasımpaşa semtinde gayet mütevazi imkanlarla ilk adımını atmıştır.
 
Uzun yıllar inşaat, hastane, üniverisite, askeriye, banka, spor salonları ve diğer sektörlerde kalitesinden ödün vermeden hizmet vermektedir.

Ürün yelpazesi soyunma dolabı, dosya dolabı, klasör ve kart dolapları, kütüphane ve kitaplıkları, profil masa ve ranza grupları siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Has çelik dolap ürünlerinde çeşitlilik ve kalite çalışmaları, satış hızı, teknik servis desteği ve satış sonrası desteği ile ön plana çıkmaktadır.

Firma üretime günümüzde Kasımpaşa (İstanbul) 1000 M² kapalı alan içerisinde son teknolojik makine parkuru ve son model elektro statik toz boya hattı ile yüksek standartlarda üretimi sürdürmektedir.

MİSYON
Müşteri taleplerini eksiksiz karşılamayı zamanında teslim ettiği ürünlerin,i hızlı ve güvenilir mutlak müşteri memnuniyetini her geçen gün artırmayı amaçlamaktadır.

VİZYON
Tecrübeli çalışmaları ile iş mükemmeliyetini hedefleyerek müşterilerine güvenilir ve her koşulda çözüm sunan bir şirket olmak Has Çelik için bir görev sayılmaktadır.

Whatsapp Hemen Ara